Pikniki „Żyj zdrowo na sportowo”

Pikniki „Żyj zdrowo na sportowo” to pikniki sportowo-rodzinne, których celem jest przybliżenie różnych dyscyplin sportowych oraz aktywności sportowej i korzyści, jakie z niej płyną. Koszykówka, badminton, piłka nożna, tenis stołowy to tylko niektóre z dyscyplin, które będzie można poznać. Każda dyscyplina będzie miała swojego instruktora, który będzie prowadził aktywności.

Poza aspektami czysto sportowymi na uczestników pikników czeka szereg innych atrakcji. Dmuchańce, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, tatuaże z brokatu, zwierzątka z balonów, gry wielkoformatowe i inne. Do dyspozycji będą także dietetycy i fizjoterapeuci, którzy będą prowadzili konsultacje dla zainteresowanych osób.

Celem nadrzędnym tych wydarzeń będzie historyczna i kulturowa edukacja dzieci i młodzieży, które będą w tych piknikach uczestniczyć. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z wystawą o polskich olimpijczykach w walce o niepodległość, która przybliży los wybitnych sportowców w trudnych dla losów Polski czasach.

Piknik to około 4 godzin fantastycznej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny,
a to dzięki współfinansowaniu z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz wsparciu Fundacji Orlen.

Najbliższy piknik

Gdzie?

 Głuchołazy – Stadion Miejski
ul. Konopnickiej 2

Kiedy?

30 września 2023 r.
10:00 – 14:00
Pamiętaj, czekamy na Ciebie!

Galeria zdjęć z poprzedniego pikniku

Zobacz poprzednie pikniki

Fundacja Cezarego Trybańskiego