Piknik „Żyj zdrowo na sportowo”
giżycko 16.10.2022

Pikniki „Żyj zdrowo na sportowo” to pikniki sportowo-rodzinne, których celem jest przybliżenie różnych dyscyplin sportowych oraz aktywności sportowej i korzyści, jakie z niej płyną. Koszykówka, badminton, piłka nożna, tenis stołowy to tylko niektóre z dyscyplin, które będzie można poznać. Każda dyscyplina będzie miała swojego instruktora, który będzie prowadził aktywności.

Poza aspektami czysto sportowymi na uczestników pikników czeka szereg innych atrakcji. Dmuchańce, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, tatuaże z brokatu, zwierzątka z balonów, gry wielkoformatowe i inne. Do dyspozycji będą także dietetycy i fizjoterapeuci, którzy będą prowadzili konsultacje dla zainteresowanych osób.

Celem nadrzędnym tych wydarzeń będzie historyczna i kulturowa edukacja dzieci i młodzieży, które będą w tych piknikach uczestniczyć. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z dwoma wystawami. Pierwsza przedstawia historię polskich olimpijczyków i ich walkę o niepodległość Polski. Druga przedstawia działalność Ryszarda Kulkińskiego i jego walkę z komunizmem.

Każdy piknik to około 5 godzin fantastycznej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Udział w piknikach jest bezpłatny, a to dzięki współfinansowaniu z środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Gdzie?

Giżycko, COS OPO, ul. Moniuszki 22

Kiedy?

16 października 2022 r.

Zaczynamy o godzinie 10:00

Zobacz plakat pikniku :

Piknik „Żyj zdrowo na sportowo”

Partnerzy

Galeria zdjęć z poprzedniego pikniku

Fundacja Cezarego Trybańskiego