W ubiegłą niedzielę hala Mareckiego Centrum Edukacyjno -Rekreacyjnego w Markach była po brzegi wypełniona sportowymi emocjami. Uczestnicy mieli szansę spróbować swoich sił w różnych koszykarskich wyzwaniach pod okiem – Cezarego Trybańskiego – pierwszego, polskiego zawodnika w lidze NBA, wielokrotnego reprezentanta Polski w koszykówce oraz trenerów Trybański Basketball Academy. Imprezę poprowadziła wspaniała– Olga Łasak z kabaretu Czesuaf.

Trybański Basket Day jest częścią projektu „Włącz się do gry!” Fundacji Cezarego Trybańskiego Sport to Connect, który jest skierowany do mieszkańców miasta Marki. W wydarzeniu, w sumie wzięło udział ponad 120 osób. Cały projekt został podzielony na aż 5 tur i trzy dni.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Marki Pan Jacek Orych.

Zapraszamy do obejrzenia pełnej galerii zdjęć na https://fundacjatrybanskiego.pl/basketday/

Wielkie podziękowania dla partnerów: Wodociąg Marecki, Intereuropol, Spalding Polska oraz Sklep Koszykarza oraz patronom medialnym Tuba Marek, WWL24 oraz Radio Fama.

Projekt współfinansowany z budżetu miasta Marki.