Trybański Basket CUP – Spała

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku 12 lat i młodsze do udziału w turnieju Trybański Basket Cup, który odbędzie się na terenie COS Spała już 3 grudnia! W turnieju przewidziano udział 8 drużyn z czego każda, może się składać od 10 do 15 zawodników. W skład zespołu mogą wchodzić zarówno chłopcy jaki i dziewczynki. Przebieg rywalizacji będzie nadzorować sędzia główny, a zawody zostaną rozegrane według przepisów gry dla kategorii U12.

Rozpoczynamy od tzw. fazy grupowej, gdzie drużyny podzielimy na 2 grupy po 4 zespoły. Na tym etapie turnieju obowiązuje system „każdy gra z każdym”. Do fazy pucharowej awansują dwie najlepsze drużyny z każdej z grup. Pary półfinałowe utworzą: zwycięzca grupy A z drugim zespołem grupy B oraz zwycięzca grupy B z drugim zespołem grupy A. Zwycięzcy półfinałów awansują do finału, a przegrani zagrają finał pocieszenia. Niezależnie od wyników sportowych, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i rywalizacja w duchu fair play.

Po zakończeniu turnieju podczas uroczystej ceremonii dekoracji rozdamy nagrody dla najlepszych zespołów oraz zawodników. Jednym z wręczających pamiątkowe gadżety będzie sam Cezary Trybański! Będzie to również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć i zdobycie autografu. Jak to mówią, nieobecni tracą, więc nie może Was tam zabraknąć!

Potwierdzenie zapisu na wydarzenie otrzymają Państwo najpóźniej 7 dni przed imprezą.

Gdzie?

COS OPO Spała

ul. Mościckiego 6, Spała

Kiedy?

03.12.2022

godzina 09.30

Zobacz plakat wydarzenia:

Trybańki Basket Cup - Spała 3.12

Partnerzy

Fundacja Cezarego Trybańskiego